Kiekvienas žmogus, norėdamas atrodyti stilingai ir derindamas rūbus, neišvengiamai susiduria su spalvų derinimo problema. Norime pasidalinti “špargalke” kiekvienam ir trumpai papasakoti, kaip derinti spalvas?

Spalvų ratas

SPALVŲ RATAS – naujai atrastas senas metodas, kuris visada padės susiorientuoti spalvų gausybėje. Pvz., paimkime raudoną spalvą. Rate matome pirmą toną – raudoną, ir visus jos atspalvius.

Spalvų ratas. Le VELVET mados ir stiliaus studija

Priešais raudoną yra Mėlyna – tai ir yra tos spalvos kurios labiausiai dera tarpusavį. Mėlynai iš kairės yra Blue Violet o iš dešinės Blue Greens, šios dvi spalvos taip pat derės su raudona spalva ir raudonais atspalviais. Ir taip visas ratas.

Geltona derės visada su Violetine. Rožinė su mėtine ( blue green )…

Spalvų asociacijos

Geltona spalva – siejama su energija, saule, laime, kūrybiškumu. Ši spalva atstovauja laisvę ir intelekta. Puikiai dera su mėlyna, žalia,violetine.

Le VELVET mados ir stiliaus studija spalvų asociacijos

Mėlyna, dangaus mėlynumo spalva – simbolizuoja amžinybę, ištikimybę. Senovės Egipto faraonai dėvėjo mėlynus drabužius tikėdami, kad ši spalva apsaugo nuo blogio.
“Sky blue” šiu metu topas. Puikus tendemas jei derinsite šia spalva su pasteline rožine, ar gelsvomis spalvomis. Taip pat labai tinka aukso spalvos aksesuarai, rankinės, ar bateliai.

Spalvų derinimas drabužiuose. Kokios spalvos tau tinka?

 

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

0
Mados džiazas - Le VELVET, Vytautas Grubliauskas, Inga GrubliauskienėLe VELVET mados ir stiliaus studija Nauja Le VELVET kolekcija Pavasaris 2016 paltukai